Bakır Ocakbaşı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bakır Ocakbaşı Mangal ve Izgara Modelleri

Bakır Ocakbaşı - Köfte Ocağı Bakır Ocakbaşı Tezgahlı Bakır Ocakbaşı
Bakır Ocakbaşı – Köfte Ocağı Bakır Ocakbaşı Tezgahlı Bakır Ocakbaşı
Bakır Köfte Ocağı Bakır Mangal Bakır Ocakbaşı Izgara
Bakır Köfte Ocağı Bakır Mangal Bakır Ocakbaşı Izgara
Bakır Ocakbaşı Açık Bakır Ocakbaşı Mangal Bakır Ocakbaşı Battal
Bakır Ocakbaşı Açık Bakır Ocakbaşı Mangal Bakır Ocakbaşı Battal

İşlemeli Bakır Ocakbaşı Mangal

 • Bilindiği üzre, et ve kebap keyfi denince akla ilk gelen mekanlardan olan ocak başı restoranlar yemek kültürümüzün olmazsa olmaz deneyimlerindendir.
 • Bu mekanların da gerek et pişirme aracı olarak gerekse bakır dekorasyon ürünü olarak vazgeçilmez demirbaşıdır bakır ocakbaşı.
 • Bakır ürünlerimiz arasında özellikle estetik görünümüyle dikkat çeken ocakbaşı modellerimiz yılların deneyimine sahip ustalarımız tarafından özel olarak işlenmekte, her biri ayrı bir sanat eseri olan bu işlemeler ocakbaşı fiyatlarına yansıtılmamaktadır.
 • Ocakbaşı ve bakır ızgara imalatı yapmanın avantajlarını müşterilerimize her tür desen işleme seçeneği sunarak ve uygun bakır ocakbaşı fiyatları olarak yansıtmayı tercih ediyoruz.
 • Ocakbaşı mangal imalatında kullanılan malzemenin kalitesi, özenli montaj tekniği ve en şık yazı, resim vb. motiflerin işlendiği bakır işlemeleriyle bakır ocakbaşı malzemelerimiz sektörün en iddialı ürünleri arasındadır.

Bakır Ocakbaşı İmalatı

 • Ürünlerimizde iç aksamın üretiminde sac profil kullanılmaktadır. Profil ile hazırlanan mangal ve davlumbaz bağlantılarından sonra ürün işlemeli bakır malzemeyle kaplanır. İmalatımızda %99 oranında tavlanmış kaliteli bakır malzeme kullanılmaktadır. Ocakbaşı kaplanırken bakır davlumbaz ve bakır mangal bölümleri üzerine gelen bakır plaka üzerinde daha önce müşterimizin arzu ettiği desen işlenmiş olarak bulunur. Sipariş edilmesi durumunda tezgahlı modeller için de benzer bir üretim süreci geçirilir.

Ocakbaşı Mangal Çeşitleri

 • Ocakbaşı ürünlerimizde çeşitli ihtiyaçları karşılamaya yönelik farklı modeller söz konusudur.
 • Genelde uzunluğu 1 metre civarında olan ve üç kenarı kapalı bakır köfte ocağı modellerinin yanı sıra boyu, mekanınızın iç hacmine göre beş altı metreleri bulan battal boy ocakbaşı mangal çeşitlerimiz de mevcuttur.
 • Yukarıdaki örnek resimlerde de gördüğünüz gibi sadece bakır mangal çeşitleri ve davlumbazdan ibaret ocakbaşı ızgara çeşitlerimiz olduğu gibi büyük tezgahlı ürünlerin imalatını da yapmaktayız.
 • Bunların yanı sıra bakır barbaekü gibi ekstra ocakbaşı ürünlerimiz de sipariş usülü üretilmektedir.

Bakır Ocakbaşı Fiyatları

 • Ürünlerimizin kalitesi, şıklığı ve dayanıklılığı konusunda iddialı olduğumuz gibi köfte ocağı fiyatlarından bakır ızgara fiyatlarına kadar her çeşit ocakbaşı ızgara fiyatlarında da iddialı bir firmayız.
 • Size en uygun modelin hangisi olduğuna karar vermek, çeşitli ürün alternatiflerimizi değerlendirmek ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizi telefonla aramanız yeterlidir.