1 Demlikli Elektrikli Çay Kazanı, Pleytli, Boyalı Çay Ocağı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Tek demlikli elektrikli çay kazanı

Bir Demlikli Elektrikli Çay Kazanı

Fiyatı : 1000 ₺
Dış Kaplama Malzemesi : Elektrostatik boyalı galvaniz
İç Kazan Malzemesi : Paslanmaz (304 kalite)
Uzunluk : 65 cm
Derinlik : 34 cm
Yükseklik : 54 cm
İç Hacim : 18 Litre
Enerji – Elektrik Gücü : 2000 Watt
Enerji – Gaz Isı Gücü : 1800 Kcal

Boyalı Çay Ocağı Kazanları

  • Boyalı çay ocaklarının dış kaplaması galvaniz üzerine elektrostatik fırın boya yapılarak, iç kaplaması ise 304 kalite paslanmaz krom malzemeden imal edilir. Talep eden müşterilerimiz için bakır iç kazan imalatı da söz konusudur.
  • Yukarıdaki tabloda pleytli modellerden 1 demlikli elektrikli çay kazanına ait bütün teknik bilgiler bulunmaktadır. Demlik sayısına göre ebatlar da değişir.

Pleytli Elektrikli Çay Kazanları

  • Pleytli çay kazanı modelleri sadece elektrik enerjisiyle çalışır. Resmi veya özel kurumlardan büfe ve kafeteryalara kadar gaz kullanımı mümkün olmayan her tür işletme için tasarlanmıştır.
  • Elektrikli çay ocağı kazanı çeşitleri, kahve pişirme bölmesinde kullanılan pleyt malzemesi dışında diğer ful otomatik çay kazanı özelliklerinin tamamına sahiptir.
  • Kendine ait su arıtma cihazı ve kahve pişirme bölmesi olan 1 demlikli çay kazanları şebeke suyunu iç kazana kendisi otomatik olarak alır ve keser.
  • A enerjili olan elektrikli çay setleri suyun sıcaklığını koruyarak termostat yapar. İç-dış kazanlar arası ısı yalıtımı vardır. Bu iki özellik sayesinde enerji tasarrufunda ideal ürünlerdir.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları

  • Meşelale Çay Kazanları olarak, montaj tekniği ve malzeme kalitesi bakımından özenle imal edilen elektrikli çay ocağı modellerimizin tamamında kalite ve fiyat dengesine özen göstermekteyiz.
  • Çeşitli markalar ve yüksek elektrikli çay ocağı fiyatları arasında kararsız kalan müşterilerimize alternatif seçenekler sunuyor; alım gücünüzü aşmayacak, kaliteli ve şık görünümlü elektrikli çay kazanlarının imalatı ve satışında müşteri odaklı satış politikamızla hareket ediyoruz.
  • İhtiyacınıza denk gelen ürünleri olabildiğince ucuz çay kazanı fiyatlarıyla satışa sunmaktayız. Bu yüzden karar vermeden önce bizi mutlaka aramalısınız.