Elektrikli Çay Kazanları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

 

Büro Tipi ve Pleytli ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI

İkili Pleytli Elektrikli Bakır Çay Kazanı Üçlü Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Çelik Elektrikli Çay Kazanı
Pleytli Elektrikli Bakır Çay Kazanı Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Çelik Elektrikli Çay Kazanı
Tekli Statik Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Üçlü Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Üçlü Büro Elektrikli Bakır Çay Kazanı
Pleytli Boyalı Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı
İkili Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı İkili Büro Tipi Bakır Elektrikli Bakır Çay Kazanı İkili Bürotipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı
Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Bakır Elektrikli Çay Kazanı Bürotipi Elektrikli Bakır Çay Kazanı

Elektrikli Çay Kazanı

 • Elektrik enerjisiyle çalışan çay ocaklarına elektrikli çay kazanı adı verilmektedir. Burada çay kazanı denildiğinde akla ısı yalıtımlı ful otomatik çay ocağı kazanları gelmekte.
 • Aşağıda teknik özelliklerine dair bilgileri bulabileceğiniz elektrikli çay seti ve çay ocağı modellerine ait örnek resimler yukarıdadır. İlginizi çeken ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayabilirsiniz.

Elektrikli Çay Ocağı Kazanları Teknik Özellikler:

 • Doğalgaz ve tüp kullanmanın yasak olduğu kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere bir çok işletme sadece elektrik sarfiyatı yapmaktadır.
 • Elektrikli çay makineleri ve çat setleri bu tür mekanlar için ideal ürünlerdir. Çünkü imalatında gaz tertibatı yoktur.
 • Tam otomatik çay kazanlarının tamamında olduğu gibi elektrikli çay seti modellerinde de otomatik su alma ve kesme, suyun ısısını koruyarak enerjiyi tasarruflu kullanma gibi çeşitli teknik özellikler mevcuttur.

Elektrikli Çay Kazanı Çeşitleri:

 • Kullanım alanlarına, en çok da çay tüketim miktarına göre çeşitli ebatlarda ve modellerde üretilen elektrikli çay ocağının paslanmaz çelik, statik boyalı ve işlemeli bakır çay kazanları gibi alternatifleri de mevcuttur.
 • Elektrikli modellerimiz öncelikle iki ana çeşide sahiptir:
  1. Pleytli Elektrikli Çay Ocakları: Kahveci gözünde ev mutfaklarından bildiğimiz pleyt adı verilen malzeme kullanılır.
  2. Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanları: Kahveci gözü ve su arıtma cihazı bulunmaz. Daha portatif ve özellikle çok uygun çay kazanı fiyatlarıyla satışa sunulur.
 • Diğer çeşitler hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bu ürünlerin dışında önden ocaklı veya ters ocaklı elektrikli çay semaveri, demlik sayısına göre (2, 3, 4, 5 ya da daha fazla) her boyutta elektrikli çay makinesi tavsiyelerimiz olacaktır.

Elektrikli Çay Kazanı Fiyatları:

 • Ürünlerimizde hem dış kazanlarda hem de iç kazanlarda en kaliteli malzeme kullanılmakta, bu sebeple çay kazanlarının ömrü daha uzun, kullanımı daha problemsiz olmaktadır.
 • Çay seti ve modelleri fiyatlarını belirlerken kaliteden ödün vermeden ama müşterilerimizin de imkanlarını zorlamayacak şekilde bir satış politikası benimsemekteyiz.
 • Bu sebeple aralıksız süren çeşitli kampanyalarla büyük küçük her bütçeye en uygun ürünleri siz kullanıcılarla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Ürünlerimize dair merak ettiğiniz her konuda bizi arayabilir, elektrikli ve bakır çay kazanı fiyatları ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Elektrikli çay kazanlarında çok daha fazla çeşit ve ayrıntılı bilgi için http://www.mslcaykazani.com/elektrikli-cay-kazanlari.html sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.