L Tipi Çay Kazanları (Özel Ürünler)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

L Tipi Çay Kazanları
L Tipi Bakır Çay Kazanı (Önden Ocaklı) L Tipi Elektrikli Çay Kazanı (Pleytli) Statik Boyalı Dörtlü L Tipi Çay Kazanı
L Tipi Bakır Çay Kazanı L Tipi Elektrikli Çay Kazanı Dörtlü L Tipi Çay Kazanı
Özel Tasarım Çay Ocağı Kazanları
Özel İşlemeli Bakır Çay Kazanı (MEB Logolu) Büro Tipi Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı Sağdan Ocaklı Çay Kazanı (Ters Ocaklı)
Özel İşlemeli Bakır Çay Kazanı Büro Tipi Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı Sağdan Ocaklı Çay Kazanı
 • Çeşitli ihtiyaçlardan doğan alternatif ürün tasarımlarımız deneyimlerimizden yola çıkarak tasarımcılarımız tarafından hazırlanan çay kazanı modelleridir.
 • Yukarıda özel çay ocağı kazanı tasarımlarından sadece bir kaçını görmektesiniz. Bu ürünler ve diğer çay ocağı modelleri hakkında kısaca bilgi verelim.
  1. L Tipi Çay Kazanları: Çay kazanının kullanım alanından kazanmak, daha portatif ve kullanışlı bir ürün elde etmek amacıyla üretilen L tipi cihazlarımız önemli bir ihtiyaca karşılık vermektedir. Önden ocaklı çay ocakları olarak da bilinen ürünlerimizin, standart tam otomatik çay makinelerinden, teknik özellikler ve iç kazan hacmi bakımından herhangi bir farkı yoktur. Enerji tasarrufludur ve şebekeden suyunu kendi alır. Kahve pişirme bölmesi çay kazanının sol tarafı yerine ön kısımdadır.
  2. Ters (Sağdan) Ocaklı Çay Kazanları: Sağdan ocaklı çay ocağı modellerimizin de klasik otomatik çay makinelerinden bir farkı yoktur. Aynı iç ve dış hacme sahip olup teknik kapasitesi de birebir aynıdır. Kullanım alanına ve monte edildiği yerin durumuna göre kahve ocağının solda değil de sağda olması gereken durumlarda tercih edilir. L tipi ve ters ocaklı ürünlerde işlemeli bakır çay kazanları, paslanmaz modeller veya statik boyalı çay kazanları imal edilmektedir. Her ürün için doğal gazlı, tüplü veya elektrikli çay ocaklarımız da mevcuttur.
  3. Büro Tipi Çay Kazanları: Büro tipi ürünlerimiz genel olarak elektrikli çay kazanları sınıfına girer. Gaz tertibatı olmayan ve ebatları daha küçük bir üründür. Müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirmek adına hem doğalgazlı (veya LPG tüplü) hem de elektirkli çay ocağı gibi özel üretimlerimiz de vardır. Yukarıdaki resimde görülen ürünümüz bunlara bir örnektir. Büro tipi çay kazanlarımızın bir önemli özelliği de, iç hacim olarak diğer çay ocaklarından farkı olmasa da çok ucuz çay kazanı fiyatlarına sahip olmasıdır.
  4. Bunların yanı sıra odunlu çay kazanları, kömürlü çay kazanları gibi farklı tip enerji sarf eden modeller de ürün yelpazemiz içerisinde bulunmaktadır.
 • Özel tasarımlı çay ocağı kazanlarının yine özel ve çok ucuz çay ocağı fiyatlarıyla satışa sunulduğunu unutmayınız.
 • Bizi arayın ve size en uygun çay kazanı modelini birlikte kararlaştıralım.